| Blekz a întrebat:

Salut, recent mi-am cumparat un Maserati Ghibli, ce parere aveti?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avem o parere ca minti frumos

| xerxes1 a răspuns:

Ha,ha, vise maica, vise.

| Elena9328 a răspuns:

E o mașina foarte buna. Sa o stăpânești sănătos.

| Blekz explică (pentru Elena9328):

Multumesc, poate asa o sa imi gasesc mai repede o prietena.

| Elena9328 a răspuns (pentru Blekz):

Nu totul în viața se rezuma la bani și la mașini. Daca o fata e atrasa de mașina ta și nu de tine. Ți pierzi timpul.

| Blekz explică (pentru Elena9328):

Da, stiu, ziceam si eu in gluma dar in ziua de azi cam asa e.

| suntserios a răspuns (pentru Elena9328):

Cate ai condus de ai ajuns la concluzia ca e o masina buna?

| addy200 a răspuns:

Părerea mea e că minți. Dacă aveai Maserati nu mai puneai poza la profil cu un BMW din 2000 + -

| Blekz explică (pentru addy200):

Minti, BMW-ul e din 96' + ca poza este cam de 3 ani pusa pe acest site.

| addy200 a răspuns (pentru Blekz):

Am zis "2000 + - adică poate să fie mai sus de 2000 sau sub 2000..nu am știut exact