| AndreeaDeutza39 a întrebat:

TPU.
Ce parere aveti despre Samponul anticacadere de la GEROVITAL PLANT. Tratamentul. Mi l-am cumparat recent si vreau sa stiu daca va da rezultate si in cat timp.
?

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

E ok il folosesc si eu! Da si cu gaz in cap [din pacate se gaseste greu] - nu e niciun misto + ulei de ricin. Bafta! si sanatate multa!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cam dupa 2-3 spalari trebuie sa observi ceva.Dar e bine sa-l folosesti in continuare.

| pietrean a răspuns:

Daca iti lipsesc din organism niste vitamine, minerale, poti sa dai si cu" sau de tufa"(este o expresie). Pentru caderea si intretinerea parului iti trebuiesc: B6, E, Zn, Se. Apoi, sa stii ca STRESUL, este dusmanul cel mai mare!