| ShadowLoleris a întrebat:

Se poate revopsi o mașină, dintr-o culoare nemetalizată, într-una metalizată?
Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| aditimus a răspuns:

Desigur doar ca trebuie dat toata vopseaua jos

| Vântulalb a răspuns:

Da, se poate, dar vezi ca ai nevoie de aprobare de la politie pentru schimbarea culorii.

| Balalau95 a răspuns:

Evident ca se poate, insa dpdv legal, trebuie sa schimbi certificatul de inmatriculare... cred... cel putin
trebuie sa intrebi asta: "ce acte imi trebuie sa revopsesc masina"

| Romanul1985 a răspuns:

De ce nu s-ar putea?laughing

| AdrianBatfoi a răspuns:

Da. Se poate vopsi cu o singură condiție. Sa nu schimbi culoarea din cartea mașinii in rest distrează-te.

| ShadowLoleris explică (pentru AdrianBatfoi):

Știu că pot schimba culoarea din carte!