| valisirghie a întrebat:

Salut site cineva ce putere audio maxima (w) are un player volkswagen gamma 5?(spre boxe)

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce fabricatie si ce model este player-ul?

| valisirghie explică (pentru Bula):

Playerul e ceva original de pe un passat b5.5 an 2005 si se numeste volkswagen gamma 5

| Bula a răspuns (pentru valisirghie):

N-are importanta, nici relevanta.
Pe cutia playerului este o eticheta, pe care scrie fabricantul, modelul si numarul de serie.

| AIexandruu117 a răspuns:

In general ce se pune in ultimii ani pe gama vag au la caracteristici 4x50 sau 4x55W dar stim cu totii ca nu-i asa.Una este publicitatea si alta este realitatea.
Am avut un RCD310 pe care scria 4x50W pe care l-am inlocuit cu un vechi RNS 510 de 4x20W si ce sa vezi se auzea mai clar si mai puternic cu 4x20.