| R3SP3CT a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce este mai ieftin: scuterul sau atv-ul si ce este mai bine pentru 15 ani.
Si daca se poate preturile cele mai scumpe si mai ieftine la ambele, va rog.
DAU FUNDA! REPEDEEE

12 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nici unul nu e bun la 15 ani pentru ca nu poti merge cu el si de la anul nu vei putea merge nici de la 16 ani pentru ca se va introduce permis si pentru scutere!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici unul si nici altul nu este bun la 15 ani, nu poti circula legal pe drumurile publice pana dupa 16 ani. Numai bine!

| unknownn a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cu ATV-ul nu poti circula nici la 30 de ani pe drumurile publicehappy

| Ioandelasal a răspuns (pentru unknownn):

Nu mai spune! De unde ai scos asta?

| unknownn a răspuns (pentru Ioandelasal):

ATV-urile sunt mai degraba utilaje decat autovehicule pentru circulat cu ele pe drumurile publice. Aceste atv-uri au fost gandite pentru a se circula pe drumuri accidentate cum ar fi pe dealuri, in mlastini etc...
Si n-ai voie cu ele decat pe drumuri forestiere.

| vlad89c a răspuns (pentru unknownn):

laughing Copiii de 13 ani circula cu scutere si atv-uri pe drumuri europene, si mai zici ca nu e voie pana la 16 ani? Lasa-ma...

| Ioandelasal a răspuns (pentru unknownn):

Nu este adevarat. Indica-mi textul de lege si te cred, pana atunci nu.

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru unknownn):

Nu mai vorbii prostii. ATV inseamna All Terain Vehicule deci all inseamna si drumuri publice, si mlastina, si munti si namol si macadam si nisip si ce vrei tu!

| unknownn a răspuns:

Ia-ti tanc direct ce te complici.

| cammm a răspuns:

Ai aici lista cu preturi scutere : http://www.price.ro/preturi_scutere-2468.htm

si preturi ATV http://www.vandatv.com/

Cu placere :)

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Eu spun ca este mai bun atv-ul!
Iatil pe el!

funda? PLZ

| Valentin55 a răspuns:

Ia-ti un atv...winking k e mai bun.big grin