| miky_4769 a întrebat:

Stau cateva zile prin Craiova si ma intereseaza daca pe aici e vreun poligon autobig grin. Cine imi explica si mie pe unde e primeste funa. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_1034 a răspuns:

Salut! Este in cartierul 1 Mai, langa Strada Râului ("Canal"), dar e cam in paragina. Totusi, gasesti acolo 2-3 rampe, daca de asta ai nevoie.

Vezi linkul Wikimapia (plusul din centrul ecranului iti indica chiar poligonul):
http://wikimapia.org/#lat=44. 3018922&lon=23. 7887692&z=17&l=0&m=b

Da si tu un zoom out, ca sa vezi cum ajungi acolo!

1 răspuns:
| miky_4769 explică:

Funda* graba, scuzebig grin