| EddiWeed a întrebat:

Salut,stiu ca este ilegal sa aplici folie galbena pe faruri, politia "inchide ochii" sau nu la cand vede folia galbena pe faruri?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Depinde de cine ai norocul sa dai. Poti sa gasesti unul care e mai cuminte si inchide ochii, asta destul de rar, dar poti sa dai si de un fomist care inca nu are norma de amenzi facuta.

6 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Salut,

Poti sa incerci, iar daca te opreste cineva si incepe sa o dea in diverse pe baza foliei o dai repede jos si gata.

| EddiWeed explică:

Nu prea imi comvine sa fiu nevoit sa dau folia jos cand ma poreste politia

| EddiWeed explică:

Oare daca as pune folia pe interiorul farului pe oglinzi, ar mai fi probleme? doar am vazut "n" masini cu folie galbena sau neagra pe faruri sau in faruri sau projectoare.

| Minks a răspuns (pentru EddiWeed):

Nu stiu daca o sa poti sa desfaci tu farul, stiu ca sunt lipite.

| EddiWeed explică (pentru Minks):

Nu neaparat in interior, merge lipita folia si pe exterior

| Ciklone_Adelina_1980 a răspuns:

Nu e bine ai dat da dracu