| AndyLoren1310 a întrebat:

Salut guys, am o nelamurire. Vreau sa imi pun folie fumurie pe faruri si vreau sa stiu daca ati avut vreodata probleme cu politia pe aceasta tema. Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Cu politia nu stiu daca o sa ai probleme. depinde ce spune leage traficului. insa mai putina lumina pe timp de noapte sigur o sa ai. si nu e problema ca poti avea un accident, insa e posibil sa omori vreun nevinovat pentru o nenorocita de folie fumurie.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care este rostul? Nu te-ai gandit cum ai sa mergi noaptea pe o sosea neluminata? Lumina farurilor va fi mai slaba.Ce gandire fumurie ai! Fara suparare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum dracu sa pui folie fumurie pe faruri? noaptea ce dracu faci mergi cu lanterna?

si da ai sa ai probleme si cand faci itp ul si daca dai de un politist mai zelos iti ia certificatul pe loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o sa ai doar pe geamurile din spate e legal, poate si pe cel de la portbagaj

| piratuu a răspuns:

Mai bine iti pui folie pe geamurile din spate.

| yonwtz007 a răspuns:

Stai linistit nu o sa zica nimic politia.