| never_5650 a întrebat:

Tatal meu este sofer pe tir ( lucreaza in afara tarii) si are un televizor auto si vrea sa prinda posturi la el. Ce trebuie sa faca? Exista antene satelit la abonament de la operatori romani( Dolce, Digi, etc) care pot fi folosite si in afara tarii?

Răspuns Câştigător
| tapuu a răspuns:

Da sunt digi si focussat pe astea le stiu eu care sigur merg. Faci un abonament in tara si ii trimiti tatalui tau antena, receptorul etc.

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

Găsești aici tot ce vrei, dar costă destul de mult și trebuie să știi exact ce anume cauți.
http://www.be-loud.ro/produse/DVD---TV-Auto/