| BRG a întrebat:

Bună seara tuturor, cîți dintre dvs au antenă de satelit, gen dolce, digi, boom, s-au antene de satelit la liber? (Fără abonament)Eu a-m dolce dar vecinii fiind antena pe bloc mi-au tăiat cablul pentru că le venea la geam, și acum trebuie să renunț la ea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Cristi, si noi avem servicii de la Dolce, suntem foarte multumiti. dar ca sa nu mai ai probleme fa-ti abonament si atunci cei de la service vor avea grija sa-ti ofere cele mai bune servicii fara a-i afecta pe alti abonati

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Eu am şi Dolce şi Boom şi liber. Dacă ai deschidere spre satelit poţi monta antena pe balcon sau lângă unul dintre geamuri şi atunci nu vei mai avea probleme cu vecinii. Semnalul fiind puternic nu necesită antene cu diametru mare.
Succes!