| Adrian_Ciuca_1992 a întrebat:

Salut, tocmai am fost declarat admis la proba practica categoria c, idea e ca permisul a ramas la polițist, Nu am decat o foaie care scrie cu cate puncte am luat ...intrebarea mea este, pot sa conduc asa, pana luni nu am cum sa ma duc la permise...

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod legal nu poti conduce fara sa ai permisul, cel putin vei fi amendat pentru neprezentarea permisului, daca esti oprit de politie. Si ar fi trebui sa stii asta, ai sustinut cel puti 2 probe teoretice pana acum.