| Dragonasu474747 a întrebat:

Salut, tocmai ce mi-am cumparat un passat b8. Masina are dotarea parca assist, dar observ ca parchează doar lateral, nu ar trebui sa am si gararea cu spatele? Am apasat si de 2 ori pe butonul de parca assist, dar nimic. E posibil sa am in dotare doar parcarea laterala?

2 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Este un model mai vechi probabil.
A mea face intoarcerea din 3 miscari si intoarcerea in U a politiei cu frana de mana.

| Whitesnake99 a răspuns:

Nu stii sa parchezi singur? Chiar ai nevoie de un buton care face asta?