| Alexandru250201 a întrebat:

0Vreau sa va intreb, cum adica turbina Hybrid si turbina cu geometrie variabila?

Răspuns Câştigător
| Balanica12 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=AzvX9vqvGps Sper ca te va ajuta asta. Mersi!

| Alexandru250201 explică (pentru Balanica12):

Mersi

| relian a răspuns (pentru Alexandru250201):

Ai inteles tot se pare laughing Acum daca tot ai inteles zine si noua cei aia turbina cu geometrie si hybrid, asta pentru ca sigur ai inteles, odata ce ai dat raspuns castigator acelui clip, in care nu se explica mai nimic laughing dar poate ca tu ai vazut si ai inteles si ce nu spunea ala acolo laughing