| GeorgeAMG24 a întrebat:

A-și vrea sa achiziționez un Opel Insignia 2009 break sau normal motor 2.0 și 131cp ce păreri și informații de rău aveți despre acest model? Mâine merg sa văd una. astept răspunsurile voastre. Fără comentarii tâmpite ..pls.

2 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Eu zic sa eviti Insignia. Mergi mai bine pe Passat, Mondeo sau Mazda 6.

| tintareco a răspuns:

Dacă îţi cumperi,de recomandat,este break-ul,spaţiul util din spate este mult mai mare ca la berlină astfel,este şi mai stabilă. Insignia este mare şi frumoasă,totuşi, să nu uităm că este Opel, ceea ce impune o gingăşie aparte, restul, decurge de la sine.