| AndyPeScurt a întrebat:

am carnetul de 7 luni si in aceste 7 luni am avut un Logan si un Scirocco!
Acum as vrea sa imi cumpar o masina mai mare,
Ce parere aveti despre
http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C35478569.html
Dau gunda

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea sa retrogradezi de la Scirocco la banalitatea de golf?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Esti tanar, ai avut Logan, ai trecut la Scirocco, si de fantastic ce e, te caci in el si vrei un break banal. Clar ce misto sunt "șporturile" VW rolling on the floor
Parerea mea e sa nu mergi pe VW. Si daca mergi, nu lua una fabricata in 2012, cu "doar 124. 000km". Nici un neamt sanatos la minte nu-si cumpara o masina de familist nu tocmai instarit (pentru nivelul lor), ca mai apoi s-o vanda imediat ce a iesit din garantie, cu pierdere de cel putin 9000e.

| MariusF23 a răspuns:

Ia-ti un Renault Megane happy sau Opel Astra.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Buna pentru familie si are tot ce vrei pe ea.Merita banii

| AndyPeScurt explică:

Pentru ca in 3 luni de cand o am amSatba

| andrei901 a răspuns:

As zice sa ti iei o dacia durster si costa 9000 euro depinde de unde vrei sa o cumperi

| Kathalyn a răspuns:

Daca si bani iti poti lua un Mercedes E class.