| yonutz003 a întrebat:

Am inceput scoala de soferi anul trecut in septembrie, am facut o parte din ore de conducere atunci, dar datorita unor probleme nu am mai continuat pana in iunie anul acesta.Deci scoala am facut o anul trecut dosarul l am bagat mai de curand, am dat odata sala si am picat...mai am o incercare si imi expira dosarul.Intrebrea mea e urmatoarea, ce se intampla in cazul in care iau sala si expira dosarul mai pot da orasul?(trece un an)? mersi

3 răspunsuri:
| Cutezătorul4k a răspuns:

Eu din cate stiu daca iti expira dosarul, chiar daca iei sala nu poti sa dai traseul

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se intampla ca nu vei mai putea sustine proba practica si va trebui sa faci iarasi scoala de conducere, sa sustii proba teoretica si apoi practica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai poți da