| alexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxa a întrebat:

Am facut scoala de soferi si a trecut un an nu am dat decat de doua ori orasul nu am avut timp mi-a expirat dosarul iar acum as dori sa fac din nou alt dosar la alta scoala cat m-ar costa sa imi faca doar dosarul nou si sa dau direct sala si apoi 2 3 ore conducere? cat m-ar costa?

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ți se pare că poți face totul pe blat... pune mâna și fă iarăși totul!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Costa cat toata scoala si sper sa-ti fie invatatura de minte ca sa fii delasator si altadata

| viotedy a răspuns:

Intreaba la scolile din zona.

| Sk1j4 a răspuns:

Nu costa cat scoala.Am un coleg care a dat sala o singura data si a picat, apoi ia expirat dosarul.
La costat 250 RON

| NedeaAndrei a răspuns:

Esti tampita daca ai dat orasul de 2 ori si nu l-ai luat.Bafta