| anonim_4396 a întrebat:

am mers pe autostrada si o piatra mi-a sarit pe capota si acum am un punct in care vopseaua s-a luat din cauza impactului, m-am gandit ca sa dau cu lac auto peste acea zona ca s-o protejez, ce lacuri imi recomandati si cum se aplica? Multumesc

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Se pot gasi vopsele sub forma de spray, de toate culorile, pentru masini (costa in jur de 20 lei).
Iti cumperi un flacon de numarul vopselei ce are masina, o incerci intr-un locputin vizibil, iar daca pasuieste, atunci poti corecta orice asemenea mica zgaraietura, la nevoie. happy

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-ți din ăsta, e cel mai potrivit:

https://shipgratis.ro/......8-variante

| Bizon95 a răspuns (pentru sierra1):

La un creion "minune" d'ala m-am gandit si eu, am vazut reclama, il vindeau ca scoate foarte bine chiar zgarieturi serioase facute de "iubite" furioase big grin