| LoooooverBoy a întrebat:

am o intrebare. Am un nokia C3 si nu imi merge netul . adica cand intru pe Internet-Home si scriu la google Youtube imi intra pe youtube dar daca vreau sa ascult vreo melodie imi zice ca nu sunt conectat la pachet de date:O... aveti vreo idee ce trebuie sa fachappy rog seriozitate.

3 răspunsuri:
| PigsCanFly a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Telefonul nu e compatibil cu unele videoclipuri de pe YouTube. Unele pot fi vizualizate ^_^

| LoooooverBoy explică (pentru PigsCanFly):

Imi poti sa si mie cateva exemple de videoclipuri care merg sa fie vizualizate? te rog

| PigsCanFly a răspuns (pentru LoooooverBoy):

Pai majoritatea pot fi vizualizate.