| sweetgirl_1922 a întrebat:

Am un nokia 5310 si cand intru pe youtube si vreau sa ascult o melodie nu imi arata si intra in Redare Muzica si nu merge deloc. care poate sa ma ajute si pe mine. mersihappy

1 răspuns:
| Zady a răspuns:

Te ajut eu.intra in setari, nu sunt sigur ce meniu ai dar ar trebui sa iti permita sa intri in setari player, sau mergi la player si in optiuni ai putea sa gasesti setari, apoi dai pe streaming, trebuie sa il ai, si cauti sa fie exact profilul pe care il folosesti pentru internet, eu aveam Vodafone cartela, si era Vodafone live(pre01)sau ceva de genul nu mai stiu asta era acum un an.in fine sper sa te ajute