| QuestionTags a întrebat:

Salut, am si eu un telefon Nokia asa 302 si cand intru pe youtube dau sa ascult o melodie si imi spune,, Nici un raspuns, reincercati.,, si reincarc de nenumarate ori degeaba, aveti idee cum pot remedia aceasta problema? Dau fundita daca.

2 răspunsuri:
| Iulian_Farcas_1991 a răspuns:

Nu ai netul destul de bun. coneteaza-l prin wi-fi si vezi daca merge. daca nu merge, du-te la un service autorizat de telefoane mobile si intreaba-i pe ei ce si cum. e posibil sa fie avariat

| QuestionTags explică (pentru Iulian_Farcas_1991):

Problema e ca la wi fi nu merge si la netul de pe telefon merge.