| Stefa0072004 a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare, cât costa sa faci școala de șoferi la school drive succes, din sectorul 4. As vrea sa fac școala de șoferi dar nu știu tariful. Pe site specifica de 1500 pentru luna Decembrie dar este de anul trecut.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da și tu un telefon dacă tot ai găsit site ul.

| Denila123 a răspuns:

15 sigur s-a u mai urca la 17 asa e la mine in sat

| SCHOOLDRIVESUCCES a răspuns:

Salut Stefan. Scoala face in anumite perioade reduceri. Pretul scolarizarii fara analize si masina examen la School Drive Succes este de 1700, sunt mai multe pachete cu preturi diferite in functie de ce doreste clientul. Nu ezita si vin o la sediul scolii sa ne cunoastem si sa ti prezentam pachetele. Primul pas este mai greu. Sper ca te am ajutat cu informatia.