| armanu a întrebat:

Intrebare intrebatoare ( FUNDA ) : am dat de permis anul trecut, pentru categoria B, mi-am facut dosarul prin luna septembrie; acum as vrea sa dau categoria C+E, trebuie sa-mi fac un alt dosar, sau pot merge tot pe ala? ( desi dosarul nu e la mine, ci la stat ). As mai avea o intrebare: cat costa scoala de soferi C+E?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

2400 RON C + CE (mai intai autocamionul apoi cu remorca atasata), ai 4 examene; 2 teorice si 2 practice. Norocul nostru ca le dam in afara orasului si mai ales la atestat iar vin 2 probe atat teorice cat si de condus ca sa vada cum manipulam aparatul tahograf.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Faci alt dosar separat pentru subcategoriile care vrei sa le scoti.