| FleeKy a întrebat:

.. Ce parere aveti despre motoarele Loncin de 125? Mai exact acesta : http://www.buletinulauto.ro/......13219.html
Acest motor e de inceput si vreau sa stiu daca merita sa il iau, sau sa mai pun ceva bani si sa imi iau ceva mai bun...
Dau funda! :)

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Cauta yamaha Dt 125 sau suzuki Ts 125.

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nu merita.e chinezarie si nu e inmatriculabila.ce sa faci cu ea, mergi prin curte?

| FleeKy explică (pentru viotedy):

Nu, o iau doar ca sa ma invat cu el si sa merg pe deal. Daca ar fi sa imi iau altceva ce imi recomanzi? Imi poti da si cateva linkuri unde gasesc niste motoare mai bunicele dar la un pret mai mic? happy

| viotedy a răspuns (pentru FleeKy):

Tot cross? sau scuter?

| FleeKy explică (pentru viotedy):

Cross de 125, nu conteaza cati Kv. Si da'mi te rpg si niste linkuri cu crossuri bune

| Radutzu27 a răspuns:

Frate... Ai vazut si tu cu ce am inceput, o chinezarie dinasta o sa fie foarte buna pentru tine. Mai ales ca nu ai minte si o sa mergi ca nebunul, o prafuiesti repede, nu merita sa bagi 100 euro in piese de schimb. Parerea mea e sa iti iei unul. Plus ca se mai si ieftinesc, ai acte, garantie 12 luni si trage super