| Negrui_Tony_1998 a întrebat:

Am o intrebare legata de scoala de soferi.
Intrebarile care se dau la sală sunt aceleași cu cele de pe aplicatiile de pe telefon Chestionare Auto DRPCIV si Scoala auto?(Android).

4 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Tot acolo am făcut şi eu chestionarele, dacă faci 24, 25, 26 acasă o să iei sala. Toată chestia este să nu te pierzi. Baftă

| readytofly a răspuns:

Da. Cand am dat eu de permis, de pe DRPCIV am invatat si sunt aceleasi.

| NicoCom a răspuns:

Chestionare auto identice cu cele de la examen --->>>https://goo.gl/yvCGkw

| StfRzv a răspuns:

Salut, cand am dat eu de permis..nu era cu calculatoare..am dat pe foaie.

sora mea a dat cand a aparut asta noua cu calculator si a invatat de pe carte ( editura national, 1474 intrebari ), a facut cartea cap coada de 2 3 ori + ca a invatat de pe DRPCIV chestionare.
Acum mai nou a aparut si www.scoalarutiera.ro care e mult mai ajutator dpm de vedere.