| alejandru a întrebat:

Am o mașină opel zafira și vreau sa fac un business cu el, gen transport. O mașină ce nu produce nu e chiar necesara, în opinia mea. Vreau sa va rog sa ma ajutați cu idei de business, unde as putea sa ma îndrept spre o bursa de transporturi sau ce as putea face cu ea? As putea sa-i pun și remorca. Fără sa o vând sau chestii de genul astalaughing
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți transporta persoanele care fac naveta zilnic

| alejandru explică (pentru anonim_4396):

M-am gândit și la asta dar voiam ceva transport marfa sau curierat. Sa fiu partener cu o societate. Nu știu cum sa procedez.