| daniel7777 a întrebat:

am o nelamurire jeep grand cherokee an 2002 4x4 diesel are suspensie pe aer. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| GabiCh a răspuns:

Eu nu-s fan al masinilor americane si zic ca din acelasi an as lua un Audi A6 Allroad si as fi mult mai castigat tot cu suspensie pe perna de aer si 4x4 si dupa cum toti stim, Audi are cel mai performant sistem de tractiune integrala.Si daca masina are motor 2.5 diesel e clar ca ar merita mai mult un Allroad. Sper ca am ajutat happy

| daniel7777 explică (pentru GabiCh):

Te inteleg ce vrei sa spui da mie imi trebuie o masina cu garda ridicata

3 răspunsuri:
| ginoeugen23 a răspuns:

Depinde de dotari... asta e ceva optional...sunt modele care au