| VirgilTgy a întrebat:

Salut TPU, am o nelamurire legata de toba de la masina.O toba finala sparta se aude mai tare decat o toba finala sport din inox?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Eu cred ca da, o toba finala sparta se aude mai tare decat una sport din inox, dar acum te intreb asta vrei sa faci sa dai gaura in toba doar ca sa se auda tare.
O toba gaurita urla rau de tot si este aiurea pentru cei din jurul tau, o toba finala sport se va auzi gutural si placut.