| Adi19999 a întrebat:

Salut,TPU am o problema cu un scuter sym,deci mergeam cu el pe drum si dintr-o data scuterul a dat sa se inece sau ceva de genu,si acum la fel,deci il pornesc il accelerez pana la jumate si dupa cand il accelerez tare se ineaca nu mai vrea,va rog mult sa ma ajutati,, dau FUNDA! Sunt disperat!

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu tocmai deschid un service de reparatii prin telepatie dar primesc autorizatia abia sapt. viitoare, vorbim atunci.

| Adi19999 explică:

Nu imi esti de folos!