| Adi19999 a întrebat:

Salut,TPU am o problema cu un scuter sym,deci mergeam cu el pe drum si dintr-o data scuterul a dat sa se inece sau ceva de genu,si acum la fel,deci il pornesc il accelerez pana la jumate si dupa cand il accelerez tare se ineaca nu mai vrea, va rog frumos sa ma ajutati,, dau FUNDA! Sunt disperat!

2 răspunsuri:
| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Ai cam 3 chestii... adică eu am patit la fel la mașină mea nu stiu cum e la scuter 1. Bujiile 2.bobina 3contactul de la chei, funda?

| Adi19999 explică:

Nu stiu, ce sa zic pentru ca bujia, da scanteie, contactul e bun, si faptul este ca a mers si dintr-o data n-a mai vrut