| NorbertMmm a întrebat:

Am o problemă, îmi expiră dosarul de școală de șoferi cam într-o lună, am luat sala iar nu mai există loc pentru a planifica examenul de traseu. Ce ar trebui făcut? M-ar ajuta foarte mult orice experientă asemănătoare sau sfaturi.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Primeai un sfat bun daca intrebai la scoala ce ne intrebi pe noi aici.

| Sadop a răspuns:

Dacă expiră dosarul nu mai ai ce face, trebuie să faci din nou școala. Întreabă-ți instructorul sau secretara de la Școala de Șoferi exact cum se procedează.