| Jeepwwe a întrebat:

am o urgenta am cumparat un audi a4 din 97 acu recent ieri m am inchis in masina si cand m am dat jos am deschis usa soferului si azi dimineata m am trezit ca masina este inchisa iar cheia a ramas pe scaunul din dreapta dau funda va rog

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cam nasol.mai bine te duci la vreun mecanic.imi este ca trebuie sparta yala.

| express11 a răspuns:

Daca nu ai yala.problema.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vezi care e cel mai ieftin (si mai disponibil) geam de pe masina si sparge-l cu un ciocan ascutit (cu alte obiecte te c^ci pe tine pana spargi un geam de Audi). De preferat un geam de la portiera, ca restul sunt lipite cu silicon special, iar la montaj trebuie si cheder nou, te ajunge cel putin 200 de lei doar montajul.

| AliLina2 a răspuns:

Salut,cea mai buna si mai usoara varianta este cea cu pana de lemn sau plastic,in forma triunghiulara, pe care sa o bagi incet in coltul de sus al usii. Apasand usor, poti baga pana se distanteaza usor portiera de plafon, permitandu-i sa strecori urmatoarea scula.E vorba de un umeras de haine.Dar din ala de sarma, subtire, cel mai ieftin, pe care il vei sacrifica pentru a modela un prelungitor al mainii tale.Bagi umerasul caruia i-ai facut un carlig in capat si il bajbai nitel pana cand prinzi clanta de deschidere..sau ar mai fi metoda asta.
https://www.youtube.com/watch?v=5YJzpaz0tmw