| Gabonetpu a întrebat:

am o semi-cursiera si as vrea sa o vopsesc. Cu ce as pute-o curata de vopseaua cea veche si rugina?(as vrea niste sfaturi babesti, deoarece eu stau la tara si nu se gasesc magazine) Si ce culoare mi-ati sugera sa o vopsesc? Cel ma rapid si bun raspuns va primi FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Rubyy02 a răspuns:

Iti trebuie un smirghel fin pentru matuit cu care o cureti bine si poti sa o vopsesti cu un sprei bun.

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

O arzi cu lampa de benzina si apoi o cureti cu smirghen

| Mariussss14 a răspuns:

Cu farba de oualaughing

| Gabonetpu explică (pentru Mariussss14):

Morti m-ati mucule!

| Mariussss14 a răspuns (pentru Gabonetpu):

Alu mata

| Gabonetpu explică (pentru Mariussss14):

Ssssiiiiiiiitttttttttt! mucles am zis!

| alexxu07 a răspuns:

Cere la un magazin de vopsele o sticla de diluant ii ca o sticla si pui o carpa la gura sa curga si cu carpa uda de diluant dai pe ia da trebuie sa freci bine succes

| Gabonetpu explică:

Am incercat si cu diluant. dar tot nu mere. altceva?