| Loveyourself a întrebat:

As vrea saa vopsesc bruneta cu vopsea semi-permanenta dar cica e nevoie de oxidant pt vopseaua asta. Eu parul saten nu vad ce ar mai trebui sa decolorez, o să-mi acopere doar firul si atat. A încercat careva? Daca da, ce sfaturi imi puteți da?

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Eu am fost satena si m-am vopsit direct bruneta si nu am avut probleme. Am respectat doar indicatiile primite in cutia vopselei. happy

2 răspunsuri:
| Loveyourself explică:

Si cat timp ti-a durat culoarea? happy

| Anddreee a răspuns (pentru Loveyourself):

Nu mai tin minte exact, dar cred ca undeva pe la vreo 3 luni. Am mai intretinut culoarea cu sampon special pentru par vopsit. Fiind si satena inchis cand parul s-a mai decolorat putin nu era foarte evident.