| costin007 a întrebat:

Salut TPU, am si eu o navigatie 2din cu android, aveti idee cum as putea sa leg o camera ca navigatia sa devina si camera dvr auto in spate? Am o mufele pentru in si out muzica si 2mufe aux si 1mufa rca ce scrie video in si una de video out dar am o camera luata din China din aceea de marsalier gen doar ca nu merge (camera functioneaza ca am probat-o), cum as putea sa o conectez la navigatie?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

In primul rand displayul ala trebuie sa suporte camera aia, sa pata functiona cu ea.
Apoi cred ca trebuiesc ambele programate altfel cum stie masina cand dai tu cu spatele, mai exact calculatorul masinii.
Eu is de parere sa lasi masina asa cum a fost din fabrica, sa daugi tu acum mai stiu eu ce ia timp si bani, adica nu merita