| BosuLick96 a întrebat:

Am si eu o problema, am intrat pe drpciv, mi-am facut cont si cand am dat imi cerea sa intru de pe browserul Internet Explorer ( intrasem de pe Mozzila). Am intrat de pe Internet explorer si la fel imi spune "Este necesar browserul Internet Explorer " aiurea. de ce se intampla asta?
Astept raspuns, multumesc!
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Pentru ca browser si pentru ca internetz explorer. mie drpciv nu mi-a facut niciodata probleme. mergea si pe chrome si pe opera...

| BosuLick96 explică (pentru JohnnyBi):

Mda. "bun raspuns" daca nu ai degand sa iei intrebarile in serios numai raspundewinking

| JohnnyBi a răspuns (pentru BosuLick96):

Nu am cum sa o iau in serios. mie imi merge de pe orice browser. te-ai gandit cumva ca poate nu e browserul de vina? de ce mie imi merg si tie nu? incearca sa stergi cookies si da-i reload. poate merge

| Sofer a răspuns:

Fa de pe acest site e-drpciv.ro