| Ioana_Ghilimei_1995 a întrebat:

Pentru a intra pe D.R.P.C.I.V stiu ca trebuie internet explorer, eu am browserul acesta dar tot nu merge, imi spune " Este necesar browserul Internet Explorer " Cum pot rezolva problema?
Funda.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Actualizeaza la ultima versiune IE dupa aia vezi daca merge.

| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa-l faci browser implicit:
http://windows.microsoft.com/......lt-browser
Si incearca sa-l updatezi, in functie de ce windows ai xp/7 sa instalezi ultima versiune.

| Ioana_Ghilimei_1995 explică (pentru CM7YRE):

Daca ar fi asa simplu laughing. Nu-mi iese, adica eu mai incerc da nu prea inteleg ce si cum sa fac.