| Lusfe a întrebat:

Hei vreau sa fac niste teste auto pe DRPCIV si stiu ca functioneaza doar cu internet explorer insa mi-am facut cont si atunci cand intru pe internet explorer nu imi merge imi apare o eroare unde imi spune ca este necesar sa folosesc internet explorer eveti idee dc sau cum as putea rezolva asta?

Răspuns Câştigător
| georgiana967 a răspuns:

IN pagina de IE-Click setari-> compatibility view list-> adaugi drpciv.ro

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge la fel de bine și cu Google Chrome. Nu iți mai bate capul cu internet explorer, e depășit.