| Patrick20061997 a întrebat:

Salut TPU, am și eu o problemă la a mea mașină, am un Audi a6 c6 2.0 Blb am schimbat, injectoare, cablaje, problema este ca îmi porneste greu, foarte greu, la a 3 cheie gen și dacă o opresc după 10 minute de mers cu ea și o pornesc din nou la fel de greu porneste, am fost la 3 mecanici pana acum și nici 1 nu a dat de cap. Toți mi-au zis sa schimb câte ceva ceea ce am și făcut și tot la fel porneste.

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Opreste masina cu botul in sus. Daca porneste usor schimba pompa tandem cu una nou nouta si revii aici sa imi spui daca a mers.
Fa un log in mers pe turbina si cantitate injectata