| Valentin9620 a întrebat:

, am si eu un Opel Astra G Njoy din 2003, ci in plus de asta undeva pe aripa mai scrie "S+U" care nu stiu ce inseamna, ma puteti ajuta si pe mine cu un raspuns, v-as ramane recunoscator!

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Salut! Daca ai luat masina de la cineva, s-ar putea ca acea persoana sa fi pus abitibildul si sa insemne ceva doar pentru el, cum ar fi initialele a unei fete si a unui baiat. Nu stiu niciun nume care incepe cu "U" dar daca e din strainatate, s-ar putea ca in tara respectiva sa existe un astfel de nume. Aceasta este doar o presupunere.

| Valentin9620 explică (pentru Mario1999):

Da, cred ca asta ar fi, dar mai astept si alte raspunsuri( multumesc big grin o sa-ti dau funda daca asta e!)

2 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

S =simplu si u= usor adica inseamna ca aripa poate fi schimbata usor nu trebuie foarte mult efort.