| costin007 a întrebat:

am si eu un renault megane 2 cu comenzi pe volan si am pus navigatie pe ea cu Android 2din, aveti idee cum as putea sa leg si eu comenzile de pe volan la navigatie?

1 răspuns:
| AlexCicura a răspuns:

Din cate stiu asta se poate face aproape la orice service numai ca este destul de scump. Eu am golf 5 si am pus volan de golf 7 r si a costat 1500 de lei sa imi faca comenzile pe volan. Bine nu eu la un prieten da masina sta mai mult la minewinking