| maruneakflorin a întrebat:

am un bmw e46 2.0 136 din 1999 sedan si am două jante 225 45 r17 pe care vreau sa le pun pe spate si pe fata vreau sa-mi recomandați voi doua cauciucuri. Eu m-am gândit să pun 205 50 r17 dar ma tem sa nu imi atingă la aripa, înainte am avut 225 45 r17 pe fata dar simțeam gropile in volan si imi mergea greu servo iar cauciucurile de pe fata s-au mâncat pe interior. Dati-mi un sfat care a fost in cazul meu.Dau funda

3 răspunsuri:
| TheTom7 a răspuns:

Salut! Scuze pentru offtopic, sunt interesat si eu de un model asemanator si as avea 2 intrebari, daca ma poti ajuta.
Ai avut ceva probleme cu el de cand l-ai luat?
Cam care ar fi consumul?

| maruneakflorin explică (pentru TheTom7):

Eu unu n-am avut probleme si ma refer la motor turo si restul sunt masini foarte tari, iar consumul este 6/7% depinde cum calci

| TheTom7 a răspuns (pentru maruneakflorin):

Mersi mult!