| Katsu a întrebat:

Am un Mercedes c200 kompressor pe care vreau sa-l vand si nu prea..sunt indecis, oricum azi au venit la mine niste oameni sa vada masina, iar parbrizul din fata este crapat usor in coltul din stanga jos de la o pietricica. Crapatura incepe de pe partea stanga a parbrizului si se termina in partea de jos, are vreo 10 cm lungime, deci e chiar mica si nu se mai prelungeste ca nu are unde. Deci, sa revenim la problema, clientii spuneau ca ei nu pot iesii din tara ca nu ii lasa la vama cu crapatura aia mica pe parbriz si ca vor sa las din pret pentru a schimba ei parbrizul...deci acum ori au zis-o la misto ori chiar asa e? Serios, pentru o crapatura lunga de 10 cm si in coltu parbrizului sa nu poti iesii din tara frate? Daca era pe mijloc lunga cat e parbrizu ala da, ziceam si eu...iar eu din pret nu las, ori o ia asa ori nu..imd or sa zica ca vor sa-i schimbe tapiteria si sa las din pret..serios?

Răspuns Câştigător
| Gmcc a răspuns:

La vama le poate creea probleme! Nu au mintit! Dar de vama noastra din Romania cu 10 euro bagati in certificatu de inmatriculare trec dar la celalte nu cred! Asa ca nu au mintit! Bafta la vanzare si un pret cat mai marebatting eyelashes!

| Katsu explică (pentru Gmcc):

Hmm, ai naibi ce stricti sunt..multumesc pentru raspuns.
Noapte buna!

1 răspuns: