| adi1999 a întrebat:

am un passat b6 2010 si am o problema la Bluetooth-ul mașinii, nu este vizibil și când apăs pe Phone, la navigație, mi se ia sonorul, nu întra în modul de telefon. Imi poate spune si mie ce as putea face, este vreo codare pe care trebuie făcută pe tester? Și dacă-mi poate spune cineva dacă merge montata camera de marșarier la navigație, O ZI FRUMOASA! DAU FUNDĂ!

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Apeleaza la un specialist in electronica auto, sau pune intrebarea intr-un loc mai potrivit: https://www.facebook.com/groups/185283655443496/