| NoBody38 a întrebat:

Salut, am și eu o problemă legată de funcția bluethooth la mașină (Passat b6 2010), am înțeles ca are nevoie de un modul sub scaunul pasagerului față, il are dar as dori sa știu dacă este compatibil doar cu anumite telefoane deoarece când apăs pe navigație la funcția de bluethooth tot ce îmi arată pe ecran este "Bluetooth" (nu îmi arată sa caut dispozitive sau ceva, si nici pe telefon nu îmi găsește nimic)....seria modulului este 1k8 035 730 d, in caz ca poate cineva dacă este prea vechi modulul. Dacă poate sa ma ajute cineva cu mai multe informații, mulțumesc!

2 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Navigatia este cea originala RNS?

| NoBody38 explică (pentru KovacsB):

RNs 315 cred ca se numește (cea care are și pe mijloc o rotiță)