| Sentry a întrebat:

Am un polo 6n2 fara servodirectie si as dori sa ii pun servodirectie, problema ii ca nu stiu care sunt toate componentele de care am nevoie, imi puteti spune care sunt acestea?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Pfff cam greu sa gasesti pe aici pe cineva care sa iti poata spune exact ce doresti tu.Trebuie sa cauti pe cineva care se ocupa cu modificari la masini, dar nu stiu cat de interesati or sa fie sa faca lucrul asta pentru tine.Dar poti incerca.Eu nu te pot ajuta, nu stiu exact ce masina ai, nici nu sunt in RO sa stiu ce firme sunt acolo. Iara daca merg aici la mine sa intreb aia vor sa vada masina, chiar si numa sa imi poata spune ce s ar putea face.Deci cauta acolo in RO o firma, vorbeste cu ei si vezi cum sta treaba.Bafta