| Danescu_Daniel_1999 a întrebat:

Am un seria 5 530d break. este din 2005, Am un auxiliar mai exact un cablu cu un jack de 3.5 mm care iasa din torpedou, cum il folosesc?

3 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Il conectezi la telefon/tableta/mp3 si apoi prin functia AUX a player-ului asculti muzica direct din device-ul folosit.

| Danescu_Daniel_1999 explică (pentru heddy10):

Asa stiam si eu. dar pe navigatie nu imi apare decat fm am cd... Fara aux

| heddy10 a răspuns (pentru Danescu_Daniel_1999):

Nu stiu ce sa zic...am auzit de situatii in care exista functia in player, dar oamenii nu gaseau aux-ul...la tine e invers