| Den1470 a întrebat:

Salut TPU,am un tractor U650, si de o vreme se blocheaza cateodata franele cand le apas,si cateodata nu prind deloc,de ce, ce imi sugerati(nu chestii gen:mergi la service)?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dar unde vrei sa mergi, la brutarie? rolling on the floor
Cheama un mecanic la tine. Aici ce vrei sa afli, unde-s franele? Daca zici ca te descurci fara mecanic, apuca-te in p^%a mea direct, aici n-o sa te incurajeze nimeni sa faci tiganeala, mai ales la frane, daca esti paralel.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Cand e vorba de frane sau directie nu te joci omule, ca intri tu in sant e una dar sa nu omori pe altii. Daca nu vrei sa iti recomand sa il duci la service atunci du-l la casat