| VwBora a întrebat:

Salut TPU,am un vw bora 2003, 1.6 16v as vrea sa îi pun un 1.8 T,dar am auzit ca nu omologheaza la Rar, dacă pot cât ar costa toată distracția?

8 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Aici TPU, RAR e putin mai incolo pe dreapta.

| VwBora explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce gluma bună

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru VwBora):

Gluma esti tu ca nu ai darul gandirii. Posibil sa-ti trebuiasca si cutie, si calculator, manopera se face numai in service autorizat RAR + omologare te costa cat dai pe un GTI toate puse pe o rabla de 14 ani. Nici la RAR nu-ti spun aia din burta, au cataloage de compatibilitati. Vise placute!

| VwBora explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Te găsești tu să comentezi, nu ai brazde?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru VwBora):

Ok, trebuie sa recunosc ca eram invidios. Pune motor si du-te la RAR ca rezolvi destul de usor.

| Daniel9988 a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc...te numesti Stefan?

| VwBora explică (pentru Daniel9988):

Nu laughing nu cred ca ne cunoastem, sunt din Buzau

| Daniel9988 a răspuns (pentru VwBora):

Aveam si eu un prieten cu VW Bora din 2003 care vroia sa isi tuneze masina, scuze. laughing)Sunt din Iasi, deci n-avem cum sa ne stim.