| geop a întrebat:

As vrea sa îmi fac un site de ştiri (care să devină unul important), dar vreau sa stiu lucrurile de bază: domeniu.ro ieftin, un hosting bun sau cum se numeste. să fie de încredere şi de bună calitate. Şi cât mă costă toată distracţia?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma nah, ieftin si bun nu prea exista, eventual ieftin si naspa!

| geop explică (pentru anonim_4396):

Vorba vine ieftin şi bun. Mă interesează sa fie bun pentru că vreau să fac o treabă serioasă şi de calitate. Ştiu că nu merge ieftin şi bun. Aştept răspunsul câştigător happy

| floweray a răspuns:

Iti poti face un Website gratuit si usor pe www.ucoz.ro! E fain ca e in limba romana, ai hosting, spatiu nelimitat si adresa de tip nume.ucoz.ro/com - in plus iti poti atasa domeniul propriu!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Multa Bafta!

| geop explică:

Mulţumesc, dar s-a rezolvat încă de atunci.